Tania laweta Boguchwałowice 24/7


Auto pomoc drogowa +48 502 381 413 tania laweta, holowanie aut, drobne naprawy na drodze, transport samochodów oraz innych pojazdów, naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Boguchwałowice i okolice Boguchwałowic.

  ŚLĄSK - MAŁOPOLSKA - ZAGRANICA

Twoja Pomoc Drogowa com.pl

Najlepsza pomoc drogowa w okolicy, sprawdź to!Jakość…


… a w tym wypadku dosłownie – Jakość zrealizowanej usługi. To jest taki rząd doskonałości, który potrafimy zapewnić usługobiorcom. To ta cząstka dobrej pracy, która ma najsilniejszy wpływ na efekt ostateczny. Rodzaj oferowanej pomocy drogowej nie ma tu nic do rzeczy. Czy zmieniamy koło na trasie, czy trzeba oferować pracę mobilnego mechanika, czy choćby dostarczyć samochód lawetą na wskazane miejsce – zawsze jakość wykonanej usługi decyduje o zaufaniu klienta, a tym samym o postępie firmy.


Nie inaczej jest i u nas więc my nieprzerwanie staramy się o najlepszą jakość. assistance, wsparcie w najwyższej Jakości. Tego możecie od nas oczekiwać przez 24h, dokładnie Całodobowo.          


nasze usługi

Przyrzekają gruszki na wierzbie?


Na szczęście nie próbujemy rzucać niespełnialnych gwarancji. 100% perfekcji to wzorzec do jakiego próbujemy wyłącznie aspirować. Służąc w Boguchwałowicach, w okręgu o naprawdę ogromnym natężeniu ruchu, na miejsce zdarzenia w każdym przypadku możemy dojechać parę chwili później niż sami byśmy tego oczekiwali. Nabyliśmy tymczasem 100% gwarancji, że mamy w posiadaniu właściwy sprzęt. Wydostaniemy busa z dołu bez względu na pogodę, chociażby był nieodzowny HDS. Jesteśmy pewni, że nasze, w każdym przypadku funkcjonalne lawety i autolawety przywiozą pewnie samochody osobowe jak również dostawcze. Wózki widłowe, niewielkie maszyny budowlane czy bardziej klasycznie busy i furgonetki transportujemy absolutnie bezawaryjnie. Niejako holowanie czy też lawetowanie to osobista namiętność wsparta jakością.


Co kształtuje jakość naszych własnych usług? Jakość sprzętu, mobilnego serwisu i umiejętności mechaników. Zmierzanie do doskonałości musi być naszą dewizą czy też na pustych nocnych szosach czy w porach szczytu. Na autostradzie czy też na zapomnianych przez szatana obrzeżach Boguchwałowic, naprawdę tak samo dokładnie i tak samo profesjonalnie.Oczywiście nie jest epizodem jakość realizacji zleceń naszej pomocy drogowej


Jakość nie będzie skutkiem przypadku potrzebuje być wspomagana praktyką, specjalistyczną wiedzą, efektywnym dysponowaniem sprzętem i kadrami. Naprawy na trasie, w szczerym polu ewentualnie pod naporem nieustannego ruchu to zlecenie dla mechanika z praktyką w mobilnym serwisie. holowanie z wykorzystaniem holownika, przerzut autolawetą domaga się wyszkolonego, zawodowego kierowcy oczywiście z praktyką. Jakość naszej palety usług w znaczącym zakresie zależna jest od kwalifikacji i doświadczenia właściwej kadry.


Oni budują naszą energię i będą to robić zawsze bo jakość nie powinna osiąść na laurach. Zmarnować pozytywną markę jest łatwo. Jej odzyskanie może kosztować lata aktywności więc musi się ciągle walczyć o jakość. Zaufanie do uczciwości wdrażanych przez nas dyspozycji potrafi posiadać wielkie znaczenie. Podbudować nas są w stanie archiwalne podziękowania tyczące dokonywanych interwencji. Dało by się tam odszukać mnóstwo miłych wypowiedzi od usatysfakcjonowanych klientów. Dowolna relacja przypomina nam o profesjonalnie wykonanej pracy. Uzasadnia, że nie ma sensu byśmy obawiali się działania.Częsty przypadek. Klient złapał „kapcia”


Taka usterka faktycznie jest dla większości kierowców błaha, jednak czy dla wszystkich? Statystki pomocy drogowej zdradzają, iż blisko 10% to właśnie zgłoszenia powiązane z niesprawnością kół, a w tej grupie wyjątkowo dużo przypisano do przebitych opon.


Nasz Mobilny serwis wracał do Boguchwałowic po zrealizowanym wezwaniu kiedy dostrzegli trójkąt ostrzegawczy stojący na jezdni. Trójkąt stał trochę za blisko samochodu, jednak to akurat powszechny błąd ponieważ kierowcy wykonują 30 kroków zamiast odliczyć przepisowe, minimalne 30 metrów. Mechanicy zatrzymali się z zapytaniem czy potrzeba pomóc. Usłyszeli taktowne Dziękuję! Nie trzeba właśnie do mnie jadą. Kompletnie nie mamy obyczaju narzucać się z nie postulowaną usługą więc ekipa spokojnie odjechała. Jakie musiało być ich zaskoczenie skoro właściwie 5 minut później zadzwonił do nich dyżurny z wiadomością o zgłoszonej awarii na tej trasie.


Wrócili. Identyczne miejsce, identyczny samochód, ostatnio widziany kierowca, jak się okazało o rzadkim imieniu Benedykt. Naszą pomoc drogową zawrócono nie bez sensu. Akurat jechali z mobilnym serwisem wulkanizacji, a zgłoszenie tyczyło się przebitej opony. Ekipa najpierw właściwie przestawiła trójkąt, a także ubrała pana Benedykta w odblaskową kamizelkę. Powinien ją mieć na wyposażeniu, jednak niestety nie miał. Po zbadaniu usterki ujawniło się, że na wyposażeniu samochodu jest koło zapasowe, ale kierowca nie mógł sobie poradzić z odkręceniem koła, które uległo awarii. Auto wyposażone w opony całoroczne nie potrzebowało zmiany z letnich na zimowe więc nie musiało być odkręcane w zasadzie drugi sezon. Śruby się tak zacisnęły, iż bez odpowiedniego narzędzia często są nie do odkręcenia. Kierowca winien pamiętać, że przy takich oponach powinno się dwa razy w roku odkręcić koło by zweryfikować stan śrub.


Zaproponowaliśmy kierowcy reperację opony na na drodze. Podróż na dojazdówce przeszło 200 km, które musiał jeszcze pokonać oczywiście nie mogłaby być odpowiedzialna. Obowiązkowo powinien się zatrzymać w najbliższym warsztacie wulkanizacyjnym. Pan Benedykt nie mógł uwierzyć, że serwis mobilny jest to wstanie zrobić od ręki na trasie. Oczy przecierał ze zdumienia jak w niemal półgodziny odjechał całkowicie sprawnym autem w drogę z fakturą, opłaconą kartą, w ręku.


Do pana Benedykta miał dojechać kolega, mechanik którego jednak nie złapał przez telefon. Komunikował się z żoną. Kolega oddzwonił, jednak jak zorientował się w czym jest problem to mu doradził aby przywołał miejscową pomoc drogową. Będzie prościej niż on miał by pędzić do niego blisko 100 km. Po tej naprawie spotkali się, i kolega mechanik osądził naszą usługą bardzo wysoko. Wręcz był zaskoczony jakością renowacji opony wykonanej w terenie. To skłoniło kierowcę do telefonu ze słowami podziękowania za energię, serdeczność, staranność oraz jakość z jaką działała ekipa naszej pomocy drogowej.


Ta jakość w każdym zakresie usługi to dobra inwestycja choćby dlatego, że pan Benedykt numer naszego telefonu utrwalił w pamięci.Jak schować busa w rowie


To wcale nie jest gra słów. Faktycznie w przydrożny parów zakopał się dosłownie po dach towarowy bus. Incydent wydarzył się w sąsiedztwie Boguchwałowic, dlatego policja wezwała najbliższą pomoc drogową, czyli nas. Posiadamy regularną umowę z policją na zajścia w tym obszarze więc na takie zamówienia odpowiadamy nadrzędnie.


Dyżurny został cokolwiek zawiadomiony o okolicznościach zdarzenia na szosie w związku z tym zabraliśmy autolawetę z HDS, kompletny serwis mobilny z wulkanizacją, a na zlecenie wyruszyła kilkuosobowa załoga. Nie było wiadomo czy w tym pojeździe jest towar więc w odwodzie oczekiwał bus z paką ładunkową na wypadek potrzeby przewozu towaru.


Doskonale orientowaliśmy się co to za fragment drogi. Niewielka niecka na łatwym odcinku sprawia, że chociażby wysokie ciężarowe pojazdy mogą być kompletnie nie widoczne dla nadjeżdżających z naprzeciwka. Naturalnie są oznakowania oraz ciągłe linie, lecz zamiejscowi kierowcy zauważają przed sobą wolną, spokojną drogę i nierzadko wyłączają myślenie.


Identycznie musiało być i w tym przypadku. Nasz bus właśnie skrył się w dolinie gdy wyjeżdżający z naprzeciwka kierowca Opla zadecydował, wbrew podwójnej ciągłej, wyprzedzić kolejkę, jadących prawidłowo, trzech samochodów. Gdy znajdował się mniej więcej w połowie manewru, uzupełnijmy gwałtownego, z niecki wyjechał bus. Jechali na czołówkę, a bus także nie poruszał się wolno. Opel zaczął gwałtowne hamowanie. Kierowca busa nie widział natomiast szans żeby oba pojazdy zahamowały, dlatego zdecydował się ominąć Opla poboczem. To miejscowy kierowca i na pewno wiedział, że pobocze jest nie przyjemne, a jednocześnie przydrożny rów nadzwyczaj głęboki nie miał niestety wyjścia. Przekroczył ciągłą linie i spróbował jechać poboczem. Niestety prawie natychmiast auto ściągnęło do rowu, a będąc w pełnym biegu zaryło w ziemię wyjątkowo dokładnie, naprawdę po podłogę.


Spektakularny obraz. Czerwony dach właściwie nie wystawał ponad granicę rowu. Taki niby czerwony, lakierowany mostek, nie było tylko jedynie balustrad. bus musiał zdecydowanie szybko jechać żeby się tak ewidentnie zakopać. Tymczasem wina bezapelacyjnie należała do kierowcy Opla, który złamał trochę przepisów kodeksu drogowego. Miał fart, iż nikomu nic się nie stało.


Policja już zamykała swoją robotę, zaś my jednocześnie ocenialiśmy okoliczność. bus na szczęście nie przewoził towaru, lecz i tak wydostanie go bez dużych uszkodzeń jawiło się nie możliwe. Wreszcie uznaliśmy, że użyjemy HDS. Posiadamy nadzwyczaj potężny dźwig z ramieniem o dużym promieniu działania i gdyby dobrze podczepić busa to jest możliwe, że nam się uda przenieść go bezpośrednio na lawetę bez poważniejszych uszkodzeń. Właściwie na wstępie na widok zakopanego busa zdecydowaliśmy nie dokonywać naprawy na miejscu. Notabene przekonani byliśmy, iż bus nie będzie w stanie nadającym się absolutnie do drogi.


Było technicznie kłopotliwe podczepić samochód zakopany po dach. Przepuszczenie pasów pod autem w sposób najbardziej typowy, to znaczy blisko osi kół, z racji na raczej duże burty rowu musiało być technicznie niewykonalne. Zdecydowaliśmy się na przymiarkę przesunięcia pasów równolegle do busa zaraz za kołami. Przydrożny rów był przecież usytuowany wzdłuż prostej drogi zatem łatwo było sprawnie przymierzyć się z świdrem. Ziemia musiała być podatna, świder przenikał spokojnie łączyliśmy jedynie przedłużki. Na ostatniej przedłużce dopięliśmy pasy i się sprawdziło. Potem pozostaje raptem dobrze dobrana kratownica do dopasowanego skonfigurowania pasów i HDS. Dźwig odnalazł się nienagannie. Wydobyliśmy busa i w jednorazowej akcji został usytuowany na lawecie.        


Nasze zaskoczenie zdecydowanie było olbrzymie kiedy okazało się, że jedynie pierwsza opona zgubiła ciśnienie. Rozważaliśmy wręcz reperację na drodze, jednakże policja nie potwierdziła autoryzacji dla tej koncepcji. Po takim wydarzeniu bus powinien przebyć badania techniczne. Polemika była bezcelowa. Przywieźliśmy busa pod określony przez klienta adres i oczywiście nie wiedzielibyśmy co stało się z busem żeby nie mechanik z zakładu, który go naprawiał.   


Zatelefonował do nas jak miał zlecenie dla lawety z HDS. Relacja o skutecznym wydobyciu busa zakopanego w kanale poszła w świat. Chyba kierowca ulokował fotki na Facebooku. I sto razy nam dziękował i wychwalał. A pan mechanik dorzucił, że jakość naszej usługi miał szansę docenić samodzielnie i szczerze nie mógł dojść jak byliśmy w stanie nie zepsuć ani podwozia ani kół. Toteż teraz zamówienie kieruje do nas bowiem posiada dowody naszego profesjonalizmu.


Łatwo to było zrobić byle jak, jednak jakość utrzymujemy wpisaną w menu usług, w związku z tym podajemy ją w standardzie, a zwraca się nam to następnymi usługami dla szczęśliwych klientów.

Aktualności z bloga

Ostatnie informacje z naszego bloga
  23 gru 2022r.Zdaj prawo jazdy za pierwszym razem - poznaj tricki!


W dzisiejszych czasach prawo jazdy jest czymś kluczowym. Ciężko sobie wyobrazić dojazdy do pracy na przykład z innej [...]czytaj więcej

  20 gru 2022r.Czy paliwo w roku 2023 będzie coraz droższe?


Wraz z inflacją ceny za olej napędowy znacznie wzrosły w Dąbrowie Górniczej jak i całym kraju. Odkąd zaczęła się wojna na Ukrainie [...]czytaj więcej

  02 lis 2022r.Opony zimowe. Gorący temat.


Gorący i to nie tylko z uwagi na zbliżający się wielkimi krokami sezon zimowy. Jest też problem ze znaczną podwyżką cen [...]czytaj więcej
Ta strona wykorzystuje pliki cookie!
Klikając przycisk akceptuję, użytkownik wyraża zgodę na stosowanie plików cookie i innych podobnych technologii twojapomocdrogowa.com.pl oraz osób trzecich, używanych w celu zwiększenia komfortu korzystania z serwisu, analizy i pomiaru poziomu interakcji użytkownika z treściami twojapomocdrogowa.com.pl oraz wyświetlania trafniejszych reklam w serwisie twojapomocdrogowa.com.pl. Tu można znaleźć więcej informacji o dostępnych opcjach i plikach cookie. Wyrażoną zgodę można w dowolnym momencie cofnąć.