Tania laweta Imielin 24/7


Auto pomoc drogowa +48 502 381 413 tania laweta, holowanie aut, drobne naprawy na drodze, transport samochodów oraz innych pojazdów, naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Imielin i okolice Imielina.

  ŚLĄSK - MAŁOPOLSKA - ZAGRANICA

Twoja Pomoc Drogowa com.pl

Najlepsza pomoc drogowa w okolicy, sprawdź to!Jakość…


… a w tym wypadku dokładniej – Jakość zrealizowanej usługi. To pewny zakres maestrii jaki możemy zaproponować naszym klientom. W naszej robocie to najważniejszy czynnik. Rodzaj świadczonej pomocy drogowej nie ma tu żadnego znaczenia. Czy konieczny jest mobilny mechanik, czy pożądany jest przejazd autalawetą do zakładu, czy ostatecznie idzie tylko o zmianę koła na trasie – Jakość wykonanej pracy w każdym przypadku ma wpływ na rozwój firmy bo kształtuje zaufanie kierowcy.


Na wzroście firmy szczególnie nam zależy, dlatego kładziemy na jakość usług spory akcent. Przez 24h, przez całą dobę możecie oczekiwać, że od nas otrzymacie assistance i wsparcie absolutnie w najlepszej Jakości.


nasze usługi

Znamienne gruszki na wierzbie czy dobra zapowiedź?


Oczywiście nie przyrzekamy „gruszek na wierzbie”. Maestria jest chyba iluzoryczna. Bodaj natężenie ruchu w rejonie Imielina, które wymyka się przypuszczeniom i potrafi spowodować odwleczenie momentu naszego dojazdu na miejsce zdarzenia. Oczywistym na sto procent jest fakt posiadania przez nas koniecznej floty pojazdów przeznaczonych do usług pomocy drogowej. Wydostaniemy busa z kanału nie patrząc na sytuację pogodową, choćby był nieodzowny HDS. Pojazdy dostawcze i osobowe bezpiecznie będą dowiezione na naszych sprawdzonych lawetach i autolawetach. Odpowiedzialnie jesteśmy w stanie zapewnić, że w naszych dobrych rękach busy, furgonetki, małe maszyny budowlane czy wózki widłowe są absolutnie bezpieczne. Ponieważ w naszym osobistym przykładzie lawetowanie oraz holowanie to pasja wzmocniona jakością.


Jakość kwalifikacji naszych mechaników, naszego sprzętu i mobilnych serwisów kształtuje jakość naszych prac. Poszukiwanie doskonałości musi być naszą ideą czy na cichych nocnych ulicach czy w porach szczytu. Czy na obrzeżach Imielina czy na autostradzie niezmiennie prowadzi nas jedna reguła – profesjonalnie, ale dokładnie.Oczywiście nie jest epizodem jakość realizacji zleceń naszej pomocy drogowej


Na niespodziewany sukces może liczyć każdy, ale stałą jakość tworzy się przy wsparciu skutecznego kierowania kadrami i sprzętem, doświadczeniem i fachową wiedzą. Reperacja na ulicy pod naporem chronicznego ruchu czy może spokojna w szczerym polu powinny być dla mechanika z doświadczeniem z mobilnym serwisem identycznym zleceniem. Nigdy nie ma rozwiązania zastępczego. W czasie holowania z zastosowaniem holownika, przewozu autolawetą w każdym przypadku za kierownicą pojawia się zawodowy kierowca. Doświadczony i właściwie przeszkolony. Wiedza i praktyka właściwej kadry przekłada się na jakość naszej 24 godzinnej oferty.


Jakość nie może sobie pozwolić na nudę dlatego Oni będą ją tworzyć cały czas. Dzień po dniu będą tworzyć jej energię. Zmarnować dobrą markę jest łatwo. Jej odzyskanie może kosztować lata pracy dlatego trzeba ciągle zabiegać o jakość. Ponieważ domaga się ona zawodowej pewności naszych przedsięwzięć. Powinno się czasem wrócić do odległych sytuacji, żeby się utwierdzić w ocenie swej Jakości. Jasne, że w archiwach posiadamy i przyjazne i złe oceny. Na szczęście dobrych jest o wiele więcej i studiowanie ich wyraźnie motywuje i podkreśla, że wiemy jak działać. Te drugie, gdy zdecydujemy się je przeglądać, kształcą nas jak nie popełniać błędów.Zmiana czy wulkanizacja koła także jest w naszej ofercie


Możliwości firm oferujących usługi pomocy drogowej zdarzają się bardzo odmienne. Nasza jest stosunkowo różnorodna i zazwyczaj zaciekawia klientów na plus.Paczka kolegów wracała z wakacji, z rejonu Ojcowa, dwoma busami. W okolicy Imielina rozstawali się. Pierwszy w stronę A1, drugi w kierunku A4. Właśnie ów co jechał na A4 przebił koło. Zapas, jak się często zdarza, też był do niczego, tudzież pompki nie ma. Czy ktoś nadal ma ze sobą w samochodzie kompresor? kierowca przekręcił w związku z tym do przyjaciela by tamten zawrócił i pożyczył mu koło zapasowe. Rzecz jasna znajomy zdecydował, że wróci, ale zdążył odskoczyć już tak daleko, że planowo dojechał by do przyjaciół za co najmniej cztery kwadranse.


Jednocześnie kierowca spróbował w sąsiedztwie zdobyć namiar warsztatu, który zreperuje mu opony kiedy już tam będzie w stanie dojechać. Starał się umówić za mniej więcej 2 godziny tyle tylko, że była 19:00.Po dwóch godzinach mało który warsztat będzie czynny, bądź nawet może żaden. W pewnym zakładzie doradzono mu aby telefonował po pomoc drogową z mobilnym serwisem. Oczywiście nie wiedział w jakim celu. Był całkowicie zdziwiony gdy zatelefonował do nas i poinformowaliśmy go, iż jego koła umiemy naprawić na miejscu.


Świadomość klientów w przedmiocie obszaru usług, które jest w stanie świadczyć pomoc drogowa wciąż jest za mała. Trochę wynika to z faktu, że wiele warsztatów oferujących te usługi to wciąż jedynie holowanie i laweta. Etycznie jednak musi się dodać, iż dzień po dniu odchodzą one do lamusa.


Przychylne zdziwienie kierowcy ilością i jakością naszej oferty w sposób naturalny jest miłe dla mechaników z załogi, jednak szczególnie cenną lekcją takiego zlecenia jest wiedza o ofertach jakie uruchomiły się przed klientami.


Codziennie o to walczymy!Sarna w oknie samochodu


Nie wspominamy w żadnym wypadku o długonogiej modelce z bujnym, rozwianym, platynowym włosem prowadzącej równie atrakcyjny kabriolet, przez którą kierowcy z przeciwnego pasa, jeden po drugim, wpadają na drzewa.


Żywe sarny są w stanie niestety hulać po krajowych szosach w związku z tym powinno się być czujnym. przede wszystkim w strefach oznaczonych. Najczęściej ustawia się znak ostrzegawczy uwaga dzikie zwierzęta z niewielką tabliczką pod spodem pokazującą dystans zagrożonego odcinka. Zintensyfikowanie koncentracji, albo ograniczenie prędkości nie zabierają dużo czasu, natomiast kolizja zakończona zderzeniem z biegnącym, 50 kg stworzeniem może kosztować. Nawet życie kierowcy, a co bardzo prawdopodobne życie stworzenia.


Zamówienie dostaliśmy bezpośrednio od kierowcy. Faktycznie kierowcą była dziewczyna. Pani Anna, trzeba przyznać oczekiwała na nas będąc w ogromnym szoku. Sarna wypadła niespodziewanie z gąszczu i uderzyła wprost w w boczne drzwi pojazdu. Głową zbiła szybę boczną obok pasażera i prawie wsiadła przez okno do środka. Pewnie, że nie cała, zatrzymała się w oknie, mniej więcej w połówce, tylko z pyskiem w wewnątrz.


Pani Anna, co podkreślała, ostro hamowała gdy dojrzała sarnę na poboczu, ale bądź to ona mylnie obliczyła, czy też sarna pędziła wyjątkowo prędko, tak czy owak stworzenie uderzyło dokładnie w bok samochodu. Pani Annie nic się nie stało, jednak chyba była skołowana tą sprawą. Niestety nie było jasne w jakim stanie może być sarna, jednak oddychała i zapewne utraciła przytomność.


Szosa na jakiej doszło do kolizji na pewno nie jest tłoczna. I bardzo dobrze gdyż do czasu naszego przyjazdu Pani Anna nie wystawiła trójkąta ostrzegawczego. Zwierzę wisiało tyłem z okna samochodu, natomiast posiadaczka auta została dobre 5 metrów od wozu i nie miała odwagi zbliżyć się.


Zabezpieczyliśmy miejsce zdarzenia. Wystawiliśmy trójkąt i światła sygnałowe, natomiast Pani Annie daliśmy lekki środek uspakajający. pomoc drogowa nie jest przygotowana do udzielania pomocy medycznej, jednak mamy w ekwipunku apteczkę przygotowaną na rożne doświadczenia, ba w wybranych wozach naszej flotylli odnajdzie się choćby i defibrylator. Tak więc takiego wariantu pomocy, jak specyfik na ochłonięcie, umiemy zapewnić od ręki.


Sarnę bardzo subtelnie wyciągnęliśmy z pojazdu i została ułożona na kocu ocieplającym rozciągniętym na trawie pobocza i przykryta. Oddychała. Potem kontakt chyba do nadleśnictwa. Generalnie w takiej sytuacji każdy ma prawo do nich przekręcić bądź normalnie pod 112 i zgłosić tego typu incydent. Obowiązkiem kierowcy jest zadbanie o zwierzę. Oczywiście nie pozostawienie go na drodze, i dodajmy, że też na poboczu bez dodatkowego zaznaczenia. W istocie kierowca jest zobowiązany poczekać na przyjazd reprezentanta nadleśnictwa, policji albo specjalistycznych służb. Jednak w praktyce skoro kierowcy nic się nie stało, a samochód jest sprawny, zazwyczaj opuszcza on miejsce zajścia ewentualnie ubezpieczając je trójkątem ostrzegawczym.


Jeśliby Pani Anna nie zadzwoniła do pomocy drogowej i potrafiła odjechać to czy poradziła by sobie z wielką sarną. Czy potrafiłaby zdjąć ją z jezdni, a przy tym nie skrzywdzić bardziej. Było by to zapewne stosunkowo ciężkie, nawet dla mężczyzny. Więc dobrze wyszło, iż zadzwoniła.


Po naszym telefonie błyskawicznie nadjechała policja, a zaraz po nich nich samochód z nadleśnictwa. Policja zanotowała świadectwo Pani Anny. Pytali czy na pewno nie jechała za prędko, mierzyli długość hamowania, pytali czy zobaczyła znaki ostrzegawcze. W tym momencie to krótkie dochodzenie, skądinąd zgodne z procedurą, było zbędne. Pani Anna jest tutejszym kierowcą. Jej dom jest parę kilometrów przed lasem i oczywiście do Imielina dojeżdża tą szosą codziennie od wielu lat. Dobrze rozumiała, iż tu wciąż pojawiają się na szosie sarny czy dziki, może się zdarzyć, że lis lub kuna. W sposób naturalny uważa. Jak opowiadała właściwie wiele razy przebiegła jej sarna przed samochodem, na szczęście nic nigdy się nie wydarzyło do dzisiaj.


Jeśliby doszło do tej kolizji kiedy auto poruszało się ostrzej niechybnie konieczny byłby co najmniej hol, a najpewniej laweta, a tak skończyło się na wybitej szybie.


No i właśnie – szyba. Pani Anna zmierzała do biura. W zasadzie raczej była spóźniona, a zostawienie pojazdu na parkingu z rozbitą szybą nie było brane pod uwagę, także z powodu spodziewanej burzy. Zastanawiała się czy na ten dzień nie zdobyć wolnego dnia, ale wreszcie zaproponowaliśmy jej prowizoryczną odbudowę. Z reguły w mobilnym serwisie mamy na stanie elastyczną, jednakże stosunkowo grubą folię polipropylenową całkowicie przejrzystą. Zaklejenie warunkowe okna po prawej stronie kierowcy czymś psującym czy zamazującym widoczność nie może być brane pod uwagę. To wyjście udaremniłoby dalszą przejażdżkę. Prawe lusterko zdecydowanie powinno być dostępne, tymczasem po dobrym zaklejeniu okna bez szyby na pierwszy rzut oka widoczna była zaledwie zgnieciona i porysowana blacha na drzwiach.


Policja sprawdziła pojazd i pozwoliła odjechać Pani Annie. Rzecz jasna pod wymogiem wykonania sprawnej regeneracji zniszczeń. Klientka za naszą pracę zapłaciła kartą na miejscu, stonowana i wdzięczna za uprzejmość oraz kompetentną pomoc. W pomaganiu wykorzystujemy doświadczenie, a chociażby ta praca nie dawała zadowalającej premii to wkładamy w nią serducho i jakość.


Co do sarny to bynajmniej nie wiemy co się z nią działo. Liczymy, że po odwiezieniu jej przez leśników do weterynaryjnej ostoi dzikich zwierząt wróciła do zdrowia i teraz znów biega po lesie niefrasobliwie przecinając jezdnię.

Aktualności z bloga

Ostatnie informacje z naszego bloga
  06 paź 2021r.kupno samochodu używanego? Co zrobić z Ubezpieczeniem OC po kupnie nowego samochodu?


Czy polica OC przedłuża się automatycznie po kupnie samochodu używanego? Co zrobić z Ubezpieczeniem OC [...]czytaj więcej

  02 paź 2021r.Co należy koniecznie ująć w umowie kupna-sprzedaży samochodu?


Sprzedajemy lub kupujemy samochód. Fantastycznie! Tak wyczekiwana chwila w końcu nadeszła. Jednak co powinno znaleźć się w umowie [...]czytaj więcej

  28 wrz 2021r.Jakie są rodzaje lawet?


Dziś omówimy wszystko co musisz wiedzieć przed zakupem lawety. Opowiemy również czy warto w ogóle zakupić lawetę [...]czytaj więcej
Ta strona wykorzystuje pliki cookie!
Klikając przycisk akceptuję, użytkownik wyraża zgodę na stosowanie plików cookie i innych podobnych technologii twojapomocdrogowa.com.pl oraz osób trzecich, używanych w celu zwiększenia komfortu korzystania z serwisu, analizy i pomiaru poziomu interakcji użytkownika z treściami twojapomocdrogowa.com.pl oraz wyświetlania trafniejszych reklam w serwisie twojapomocdrogowa.com.pl. Tu można znaleźć więcej informacji o dostępnych opcjach i plikach cookie. Wyrażoną zgodę można w dowolnym momencie cofnąć.