Tania laweta Kazimierz Górniczy 24/7


Auto pomoc drogowa +48 502 381 413 tania laweta, holowanie aut, drobne naprawy na drodze, transport samochodów oraz innych pojazdów, naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Kazimierz Górniczy i okolice Kazimierza Górniczego.

  ŚLĄSK - MAŁOPOLSKA - ZAGRANICA

Twoja Pomoc Drogowa com.pl

Najlepsza pomoc drogowa w okolicy, sprawdź to!Jakość…


… a w tym wypadku dosłownie – Jakość zrealizowanej pracy. Jest kluczowym ułamkiem wzorca pracy, którą mamy przeprowadzić dla konsumenta. To ta cześć dobrej roboty, która posiada najsilniejszy wpływ na skutek ostateczny. Od takiej reguły nie ma u nas odstępstw bez względu na rodzaj udzielanej pomocy drogowej. Czy wymieniamy koło na szosie, czy potrzebujemy świadczyć pracę mobilnego mechanika, czy powiedzmy dostarczyć pojazd lawetą na wskazane miejsce – zawsze jakość skończonej pracy stanowi o zaufaniu klienta, i w ten sposób o wzroście firmy.


Kto nie pragnie rozwijać firmy? Więc i u nas jakość jest podstawą naszych przedsięwzięć. Całodobowo najwyższa jakość assistance, wsparcie któremu można ufać przez 24h.


nasze usługi

Gruszki na wierzbie czy profesjonalna usługa pomocy drogowej?


To oczywiście nie są obietnice bez pokrycia. 100% maestrii to wzorzec do którego staramy się jedynie zmierzać. Nawet naturalne spóźnienie w porównaniu do zapewnionego czasu dojazdu, jakie potrafi stale się przytrafić w Kazimierzu Górniczym o tak dużym natężeniu ruchu. Prawdziwym na sto procent jest fakt posiadania przez nas dobrze wyposażonej floty samochodów przeznaczonych do usług pomocy drogowej. Realia nie stanowią dla nas bariery. HDS poradzi sobie w dowolnej sytuacji z wyciąganiem busa z parowu. Nasze lawety i autolawety, bez jakiegokolwiek problemu dowiozą bezpiecznie do ustalonego celu nie wyłącznie auta osobowe, lecz też wszystkie dostawcze. Wózki widłowe, niewielkie maszyny budowlane czy bardziej klasycznie busy i furgonetki przewozimy absolutnie bezpiecznie. Jeżeli, tak ewidentnie jak u nas, holowanie i lawetowanie jest częścią życia to swobodnie pojawia się dodanie im Jakości.


Jakość posiadanego przez nas sprzętu, mobilnych serwisów, wiedzy mechaników rzuca jasne światło na jakość naszych usług. W sposób naturalny płyniemy do perfekcji czy to w szczycie ruchu czy głęboką nocą. Na autostradzie albo na zapomnianych przez diabła przedmieściach Kazimierza Górniczego, tak samo dokładnie i tak samo skutecznie.Wysoka jakość realizacji zleceń naszej pomocy drogowej to rzecz jasna nie zaledwie epizod

 

Wyjątek? Wykluczone! Jakość musi być poparta efektywnym administrowaniem sprzętem i kadrami, praktyką i kompetentną wiedzą. Naprawy na drodze, w szczerym polu lub pod ciśnieniem permanentnego ruchu to zajęcie dla mechanika z biegłością w mobilnym serwisie. Przerzut autolawetą, holowanie z zastosowaniem holownika to operacje, które winien wykonać profesjonalny, wyszkolony kierowca, najlepiej z doświadczeniem. Jakość naszej palety usług w ogromnym stopniu zależna jest od umiejętności i doświadczenia sprawdzonej kadry.


Taka skuteczność to Ich zasługa i będą ją budować zawsze bowiem jakość nie wytrzymuje stagnacji. Trudno wyrobioną pozytywną reputację trzeba wciąż na nowo weryfikować bowiem o wiele łatwiej jest ją utracić niż stworzyć. Bowiem domaga się ona profesjonalnej gwarancji naszych działań. Są sytuacje kiedy z tego powodu powinno się zajrzeć w archiwa. Jasne, że w archiwach mamy i życzliwe i złe opinie. Na szczęście pozytywnych jest o niebo więcej i czytanie ich zdecydowanie wspiera i potwierdza, że wiemy co robić. Te drugie, jeśli zdecydujemy się je przeglądać, szkolą nas jak nie robić błędów.Przedziurawiona opona właściwie to zwyczajna rzecz


Załoga naszego mobilnego serwisu wiele razy wspomina panią Teresę z Warszawy. Biznesmenka z metropolii przyjechała w okolice Kazimierza Górniczego aby zerknąć na stopień zaawansowania prac, które wykonywała jej grupa. Odbudowywali most na niewielkiej strudze, jednak do oddania robót było jeszcze trochę czasu, a niestety plac budowy naokoło nowego mostu był bardzo zaśmiecony – gruz, resztki zbrojenia itp. W samochodzie pani Teresy przebiła się opona. Szczegół – jedyne co potrzeba to wymiana koła. Szybko znalazło się kilku gotowych do pomocy, ale akurat tak się złożyło, iż pani Teresa nie posiadała w samochodzie zapasu. Złapała zatem za telefon i zadzwoniła do swojego warsztatu, w którym od dawna bywała. Przyrzekli, iż dojadą jak najszybciej to znaczy… blisko północy. Pięć godzin oczekiwania na placu budowy nocą, w pustym polu to oczywiście niebudząca entuzjazmu optyka. Poszperała w Internecie szukając pomocy w Kazimierzu Górniczym i zadzwoniła do nas. Nasza pomoc drogowa znalazła się na miejscu powstania awarii w kilkanaście minut. Mobilny serwis z wulkanizacją, a także dodatkowo właściwe koło zapasowe z dojazdówką. W czterdzieści pięć minut od otrzymania zlecenia pani Teresa ruszała do domu dokumentnie bezpiecznym samochodem. Jak się okazało ekipa z jej warsztatu jeszcze nie odjechała – rzeczywiście zdarza się, iż w wielkim Kazimierzu Górniczym trudno w krótkim czasie zgromadzić mechaników w jedno miejsce.


Byliśmy zaproszeni na oficjalną inauguracja mostu i fajnie było usłyszeć panią Teresę stwierdzającą że – Zawsze powinno się się rozglądać za wiarygodną, miejscową firmą. Da się wtedy znaleźć jakość, jaka zapewnia satysfakcję. Ja właśnie ją odkryłam tu w Kazimierzu Górniczym.Jak schować busa w rowie


To absolutnie nie jest przesada. Naprawdę w przydrożny parów wpadł wręcz po dach ciężarowy bus. Wypadek miał miejsce niejako w pobliżu Kazimierza Górniczego, dlatego policja przywołała miejscową pomoc drogową, a mianowicie nas. Posiadamy regularną umowę z policją na zajścia w naszym rejonie więc na takie zawiadomienia odpowiadamy nadrzędnie.


Koordynator został cokolwiek powiadomiony o szczegółach wypadku na drodze dlatego zabraliśmy autolawetę z HDS, wszechstronny serwis mobilny z pełną wulkanizacją, a na interwencję wyjechała większa ekipa. Niestety nie było jasne czy w busie jest towar dlatego w odwodzie był przygotowany samochód towarowy gotowy na sytuację potrzeby przewozu towaru.


Dobrze znaliśmy ten element trasy. Lekka niecka na łatwym kawałku powoduje, że chociażby spore ciężarowe pojazdy mogą być całkowicie nie widoczne dla nadjeżdżających z naprzeciwka. Zdecydowanie są oznakowania i ciągłe linie, lecz przyjezdni kierowcy postrzegają przed sobą wolną, spokojną jezdnię i regularnie tłumią myślenie.


Podobnie było i przy dzisiejszym zdarzeniu. Ten bus dokładnie schował się w niszy kiedy podróżujący z naprzeciwka kierowca Opla zdecydował się, wbrew długiej ciągłej, przegonić kolejkę, jadących prawidłowo, trzech pojazdów. Kiedy znajdował się mniej więcej w połowie wyprzedzania, wspomnijmy szybkiego, z niszy wyjechał bus. Szli na czołówkę, nawiasem mówiąc bus też nie jechał spokojnie. Opel podjął gwałtowne hamowanie. Kierowca busa nie dostrzegał niestety szans by oba auta wyhamowały, więc uznał że trzeba minąć Opla poboczem. To lokalny kierowca i prawdopodobnie wiedział, że pobocze jest słabe, a jednocześnie rów bardzo głęboki nie miał jednak wyjścia. Przekroczył ciągłą linie i zaczął pędzić poboczem. Jak się okazało prawie momentalnie auto zsunęło się do wykopu, a będąc w niezłym ciągu zaryło w glebę nadzwyczaj głęboko, naprawdę po podłogę.


Unikalny obraz. Czerwony dach właściwie nie wystawał nad krawędź rowu. Przypominał czerwony, lakierowany mostek, nie było tylko jedynie barierek. bus musiał zdecydowanie mieć dużą prędkość aby się tak ewidentnie zakopać. Natomiast wina bezapelacyjnie była po stronie kierowcy Opla, który złamał trochę przepisów kodeksu drogowego. Miał szczęście, że nikt nie ucierpiał.


Policja już kończyła policyjną robotę, natomiast my w tym czasie badaliśmy okoliczność. bus na szczęście nie transportował towaru, jednak naprawdę wydostanie go bez wyraźnych strat zdawało się nie realne. Finalnie przyjęliśmy, że użyjemy HDS. Posiadamy bardzo niezawodny dźwig z ramieniem o odpowiednim promieniu działania zatem gdyby dobrze podczepić busa wtedy być może nam się powiedzie przeniesienie go wprost na lawetę bez większych spustoszeń. Już na początku na widok zakopanego busa postawiliśmy nie podejmować naprawy na miejscu. Notabene przekonani byliśmy, że bus nie będzie przydatny w najmniejszym stopniu do podróży.


Było wyjątkowo kłopotliwe podczepić samochód zakopany po dach. Przeciągnięcie pasów pod autem forma dość naturalny, mianowicie wzdłuż osi kół, z racji na raczej duże nasypy kanału musiało być po prostu niewykonalne. Podjęliśmy próbę przepchnięcia pasów równolegle do busa tuż za kołami. Rów był przecież usytuowany wzdłuż prostej drogi i prosto było sprawnie ustawić się z świdrem. Ziemia była miękka, świder szedł gładko uzupełnialiśmy jedynie przedłużki. Na końcowej przedłużce przypięliśmy pasy i się sprawdziło. Potem zostaje wyłącznie odpowiednia rama do dopasowanego skonfigurowania pasów i HDS. Dźwig sprawdził się znakomicie. Wydobyliśmy busa i przy pierwszej akcji został usytuowany na lawecie


Nasze zaskoczenie było olbrzymie kiedy okazało się, że jedynie pojedyncza opona straciła ciśnienie. Omawialiśmy właściwie reperację na miejscu zdarzenia, jednakże policja nie wyraziła akceptacji dla tego pomysłu Po podobnym zdarzeniu samochód musi przejść badania techniczne. Rozmowa była zbędna. Przywieźliśmy busa pod wskazany przez kierowcę adres i pewnie nie mielibyśmy pojęcia co działo się z busem żeby nie mechanik z zakładu, który go remontował.


Zatelefonował do nas jak miał zlecenie dla lawety z HDS. Historia o inteligentnym wydobyciu busa zakopanego w wykopie powędrowała w świat. Chyba nasz klient umieścił fotki na Facebooku. I sto razy nam dziękował i wychwalał. Nawiasem mówiąc pan mechanik dorzucił, że jakość naszej pracy miał okazję docenić osobiście i naprawdę nie wierzył, że byliśmy w stanie nie naruszyć ani podwozia ani kół. Z tego powodu dzisiaj telefonuje do nas bowiem posiada pewności naszego profesjonalizmu.


Łatwo to było zrobić byle jak, jednak jakość mamy wpisaną w menu oferty, dlatego podajemy ją w standardzie, potem zwraca się nam to kolejnymi usługami dla usatysfakcjonowanych klientów.

Aktualności z bloga

Ostatnie informacje z naszego bloga
  06 paź 2021r.kupno samochodu używanego? Co zrobić z Ubezpieczeniem OC po kupnie nowego samochodu?


Czy polica OC przedłuża się automatycznie po kupnie samochodu używanego? Co zrobić z Ubezpieczeniem OC [...]czytaj więcej

  02 paź 2021r.Co należy koniecznie ująć w umowie kupna-sprzedaży samochodu?


Sprzedajemy lub kupujemy samochód. Fantastycznie! Tak wyczekiwana chwila w końcu nadeszła. Jednak co powinno znaleźć się w umowie [...]czytaj więcej

  28 wrz 2021r.Jakie są rodzaje lawet?


Dziś omówimy wszystko co musisz wiedzieć przed zakupem lawety. Opowiemy również czy warto w ogóle zakupić lawetę [...]czytaj więcej
Ta strona wykorzystuje pliki cookie!
Klikając przycisk akceptuję, użytkownik wyraża zgodę na stosowanie plików cookie i innych podobnych technologii twojapomocdrogowa.com.pl oraz osób trzecich, używanych w celu zwiększenia komfortu korzystania z serwisu, analizy i pomiaru poziomu interakcji użytkownika z treściami twojapomocdrogowa.com.pl oraz wyświetlania trafniejszych reklam w serwisie twojapomocdrogowa.com.pl. Tu można znaleźć więcej informacji o dostępnych opcjach i plikach cookie. Wyrażoną zgodę można w dowolnym momencie cofnąć.