Tania laweta Poczesna 24/7


Auto pomoc drogowa +48 502 381 413 tania laweta, holowanie aut, drobne naprawy na drodze, transport samochodów oraz innych pojazdów, naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Poczesna i okolice Poczesnej.

  ŚLĄSK - MAŁOPOLSKA - ZAGRANICA

Twoja Pomoc Drogowa com.pl

Najlepsza pomoc drogowa w okolicy, sprawdź to!Jakość…


Dodana usługom jest najdroższym towarem. Jest istotnym procentem ideału usługi, którą mamy przeprowadzić dla kierowcy. To najistotniejszy składnik naszej usługi. Zarazem nie ma to związku z rodzajem udzielanej pomocy drogowej. Czy potrzebny będzie mobilny mechanik, czy konieczny jest przewóz pojazdu lawetą na wskazane miejsce, czy ostatecznie idzie zaledwie o wymianę koła na drodze – trzeba starać się o zaufanie klienta aby rozbudowywać firmę.


Któż nie pragnie rozkręcać firmy? Dlatego i u nas jakość jest podstawą naszych przedsięwzięć. Całodobowo najlepsza jakość ubezpieczenia, wsparcie jakiemu wolno ufać przez 24h.


nasze usługi

Słynne gruszki na wierzbie czy uczciwa informacja?


Nikogo nie chcemy wykorzystać. Maestria to punkt do którego usiłujemy się przybliżyć. Chociażby natężenie ruchu w obszarze Poczesnej, które nie poddaje się przewidywaniom i zawsze sprawić przedłużenie czasu naszego dojazdu na miejsce zdarzenia. Nasz sprzęt jest natomiast w 100% właściwy do prac, które świadczymy. Realia oczywiście nie mają dla nas bariery. HDS poradzi sobie w dowolnej sytuacji z wyciąganiem busa z parowu. Pojazdom osobowym i dostawczym nic oczywiście nie grozi na naszych lawetach i autolawetach, które jedynie w 100% gotowe wyjeżdżają w drogę. Wózki widłowe, małe maszyny budowlane czy bardziej klasycznie busy i furgonetki przewozimy absolutnie pewnie. W zasadzie naszą pozytywną obsesją podpartą jakością jest bezwzględnie lawetowanie oraz holowanie.


Co podnosi jakość naszych usług? Sprawność sprzętu, mobilnego serwisu i umiejętności mechaników. Oczywiście nie mamy złudzeń. Nie możemy być idealni, ale idziemy do tego stanu bez zwracania uwagi na czas i w godzinach szczytu i najciemniejszą nocą. Sprawnie, ale rzetelnie to reguła, która przyświeca nam w każdym miejscu Poczesnej czy to autostrada czy kompletne uroczysko.Wysoka jakość pomocy drogowej oczywiście nie może polegać na przypadkach.


Wiedza, praktyka, funkcjonalne administrowanie, a nie sporadyczne sukcesy kształtują odpowiednią jakość. Mechanik z praktyką z mobilnym serwisem zrealizuje naprawę na drodze pod obciążeniem nieustannego ruchu tak samo skutecznie jak w głuchym lesie. Transport autolawetą, holowanie z zastosowaniem holownika to czynności, jakie winien wykonać profesjonalny, wyszkolony kierowca, oczywiście z doświadczeniem. Na co dzień inteligencja i doświadczenie załogi kształtują jakość naszej 24 godzinnej palety usług.


Oni budują naszą energię i będą to robić godzina po godzinie bo jakość nie potrafi zadowolić się jednorazowym sukcesem Trudno wypracowaną pozytywną ocenę trzeba ciągle na nowo weryfikować bowiem o wiele prościej jest ją stracić niż zbudować. Wyciągajmy wnioski z wszystkich przedsięwzięć ponieważ tego akurat od nas wyczekuje. Podbudować nas potrafią archiwalne listy dotyczące prowadzonych zleceń. Szperając w archiwach stosunkowo łatwo się dowiedzieć ile popełniliśmy błędów. To frustrujące, jednak też skutkuje tym że na takich błędach się kształcimy. Jednak niezmiernie napawają dumą podziękowania za zwykłe, dosłownie prawie nieistotne zlecenia ponieważ świadczą o tym, że zawsze stosowaliśmy zasadę profesjonalnego podejścia do jakiegokolwiek zlecenia.Zmiana lub reperacja koła także funkcjonuje w 24 godzinnej ofercie


 Oferty firm świadczących usługi pomocy drogowej są odmienne. Nasza jest dość różnorodna i zazwyczaj zdumiewa kierowców na plus.


Paczka znajomych wracała z wakacji, z regionu Ojcowa, dwoma busami. W okolicy Poczesnej rozstawali się. Jeden w stronę A1, następny w kierunku A4. I właśnie ten co jechał na A4 złapał gumę. Zapas, jak się okazało, też był bez powietrza, zaś czegoś do pompowania nie ma. Ale czy ktoś jeszcze wozi ze sobą w aucie pompkę? Drugi przekręcił w związku z tym do przyjaciela by tamten cofnął się i pożyczył mu koło zapasowe. Naturalnie kolega zawrócił, ale zdążył odskoczyć w zasadzie tak daleko, iż trzymając się zasad dojechał by do drugiego za godzinę.


W tym czasie drugi zaczął w sąsiedztwie szukać zakładu, który zreperuje mu koła gdy już tam będzie mógł dotrzeć. Chciał się umówić za circa 2 godziny tyle tylko, że wybiła 19:00.Po takim czasie mało który zakład wulkanizacji będzie dostępny, lub nawet możliwe że żaden. W jakimś punkcie zasugerowano mu by zamówił pomoc drogową z mobilnym serwisem. Rzecz jasna nie kojarzył w jakim celu. Był szczerze zdziwiony gdy przekręcił do nas i otrzymał informację, iż jego opony potrafimy naprawić na miejscu zdarzenia.


Świadomość kierowców w przedmiocie zakresu usług, jakie może dostarczać pomoc drogowa nadal potrafi być za mała. Trochę wynika to z faktu, że wiele punktów oferujących takie usługi to ciągle zaledwie holowanie i laweta. Uczciwie jednak trzeba powiedzieć, iż powoli odchodzą one do lamusa.


Miłe zdziwienie kierowcy mnogością i jakością 24 godzinnej palety usług w każdym przypadku jest pociągające dla mechaników z brygady, jednak wyjątkowo cenną nauką tego zajścia jest informacja o ofertach jakie otworzyły się przed klientami.


Staramy się!Sarna w samochodzie


Nie mówimy w żadnym wypadku o wysokiej modelce z bujnym, rozwianym, platynowym włosem prowadzącej równie atrakcyjny kabriolet, przez którą kierowcy z lewego pasa, co chwila, trafiają na drzewa.


Autentyczne sarny są w stanie niestety harcować po naszych szosach dlatego kierowca musi być czujnym. Zwłaszcza w strefach oznakowanych. Zazwyczaj jest to znak ostrzegawczy uwaga dzikie zwierzęta z małą tabliczką pod spodem informującą o dystansie zagrożonego sektora. Zwiększenie uwagi, czy zwolnienie nie zabierają dużo czasu, ale awaria spowodowana zderzeniem z galopującym, 50 kg stworzeniem potrafi kosztować. Nawet życie kierowcy, a na pewno życie zwierzęcia.


Wezwanie dostaliśmy od samego kierowcy. Właściwie kierowcą była kobieta. Pani Anna, musimy dodać oczekiwała na nas będąc w dużym szoku. Sarna wybiegła raptownie z lasu i huknęła bezpośrednio w w boczne drzwi samochodu. Posypało się szkło gdy trafiła w szybę boczną po stronie pasażera i prawie wsiadła przez okno do wnętrza. Naturalnie nie cała, zatrzymała się w oknie, nieznacznie w połowie, tylko z głową w wewnątrz.


Pani Anna, co można było sprawdzić po śladach gwałtownie hamowała kiedy dostrzegła sarnę na boku jezdni, ale czy to ona źle obliczyła, a może też sarna pędziła dość prędko, jakby nie było zwierzę trafiło prosto w auto. Pani Annie nic się nie stało, ale była oszołomiona taką sytuacją. Oczywiście nie było jasne w jakim stopniu poszkodowana może być sarna, na pewno oddychała i prawdopodobnie utraciła świadomość.


Droga na której doszło do kolizji na pewno nie jest tłoczna. I bardzo dobrze ponieważ do chwili naszego przyjazdu Pani Anna niestety nie wystawiła trójkąta ostrzegawczego. Zwierzę wisiało zadem z okna pojazdu, natomiast właścicielka auta była solidne 5 metrów dalej i oczywiście nie miała odwagi dojść.


Ubezpieczyliśmy miejsce zdarzenia. Wynieśliśmy trójkąt i światła sygnałowe, a Pani Annie daliśmy lekki środek uspakajający. pomoc drogowa nie jest zobligowana do oferowania pomocy medycznej, jednak posiadamy na wyposażeniu apteczkę przygotowaną na rożne zajścia, ba w niektórych z wozów naszej floty znajdzie się chociażby defibrylator. Tak więc takiego rodzaju pomocy, jak specyfik na ochłonięcie, potrafimy dostarczyć od ręki.


Sarnę nader subtelnie wydostaliśmy z samochodu, a potem została położona na kocu rozgrzewającym rozwiniętym na poboczu i oczywiście okryta. Oddychała. Potem telefon chyba do nadleśnictwa. Ogólnie w takiej sytuacji każdy może do nich zadzwonić bądź standardowo pod 112 aby zgłosić tego typu przypadek. Obowiązkiem kierowcy jest zadbanie o stworzenie. Oczywiście nie zostawienie go na jezdni, a także na pasie drogi kiedy nie ma dodatkowego oznakowania. W zasadzie kierowca powinien poczekać na przyjazd kogoś z nadleśnictwa, policji lub innych służb. Niestety w życiu bywa tak, że skoro kierowcy i pasażerom nic się nie stało, a pojazd jest sprawny, zazwyczaj pozostawia on miejsce kolizji co najwyżej ubezpieczając je trójkątem ostrzegawczym.


Gdyby Pani Anna nie zamówiła pomocy drogowej i potrafiła odjechać to czy poradziła by sobie z wielką sarną. Czy byłaby wstanie zdjąć ją z jezdni, a przy takim wysiłku nie urazić bardziej. To zadanie jest raczej nieco skomplikowane, nawet dla mężczyzny. Zatem świetnie wyszło, iż zadzwoniła.


Po naszym telefonie błyskawicznie nadjechała policja, a wkrótce po nich nich auto z nadleśnictwa. Policja zarejestrowała świadectwo Pani Anny. Pytali czy przypadkiem nie jechała z niedozwoloną prędkością, mierzyli drogę hamowania, dopytywali się czy spostrzegła znaki ostrzegawcze. W tym wypadku to standardowe dochodzenie, skądinąd zgodne z procedurą, było pewnie zbyteczne. Pani Anna jest okolicznym kierowcą. Mieszka parę kilometrów przed lasem i oczywiście do Poczesnej dojeżdża tą szosą codziennie od dawna. Znakomicie kojarzyła, iż tu wiele razy biegają po szosie sarny czy dziki, może się zdarzyć, że lis względnie kuna. Zawsze uważa. Jak nadmieniła już wiele razy przeszła jej sarna przed maską, ale przecież nic absolutnie się nie stało do dziś.


Jeśliby doszło do tej kolizji gdy auto poruszało się szybciej być może potrzebny byłby chociaż hol, a najpewniej laweta, a tu szczęśliwie los poprzestał na wybitej szybie.


No i teraz – szyba. Pani Anna jechała do firmy. Przez to wszystko w tym momencie była spóźniona, a pozostawienie pojazdu przed firmą z rozbitą szybą nie było brane pod uwagę, dodatkowo z uwagi na deszczową pogodę. Zastanawiała się czy przypadkiem nie wziąć urlopu jednak finalnie zaproponowaliśmy jej tymczasową reperację. Zwykle w mobilnym serwisie mamy na stanie giętką, ale dość grubą folię polipropylenową absolutnie przejrzystą. Zaklejenie warunkowe okna po prawej stronie kierowcy materiałem przysłaniającym czy rozpraszającym widzialność nie jest do obrony przed mandatem. Podobne rozwiązanie uniemożliwiłoby dalszą podróż. Prawe lusterko musi być dostępne, ale po dobrym zaklejeniu okna bez szyby widoczna była wyłącznie zniszczona i zarysowana blacha na drzwiach.


Policja skontrolowała auto i pozwoliła odjechać Pani Annie. Rzecz jasna pod warunkiem dokonania sprawnej wymiany szyby zniszczeń. Klientka za naszą pracę mogła zapłacić kartą na miejscu zdarzenia, stonowana i wdzięczna za życzliwość, a także profesjonalną usługę. W pomaganiu mamy doświadczenie, a nawet jeśli ta praca nie ma zadowalającej nagrody to wkładamy w nią serducho i jakość.


Co do sarny to niestety nie wiemy co się z nią działo. Sądzimy, iż po przewiezieniu jej przez leśników do weterynaryjnej ostoi dzikich zwierząt doszła do siebie i dzisiaj znów biega po zagajniku od czasu do czasu przecinając szosę.

Aktualności z bloga

Ostatnie informacje z naszego bloga
  06 paź 2021r.kupno samochodu używanego? Co zrobić z Ubezpieczeniem OC po kupnie nowego samochodu?


Czy polica OC przedłuża się automatycznie po kupnie samochodu używanego? Co zrobić z Ubezpieczeniem OC [...]czytaj więcej

  02 paź 2021r.Co należy koniecznie ująć w umowie kupna-sprzedaży samochodu?


Sprzedajemy lub kupujemy samochód. Fantastycznie! Tak wyczekiwana chwila w końcu nadeszła. Jednak co powinno znaleźć się w umowie [...]czytaj więcej

  28 wrz 2021r.Jakie są rodzaje lawet?


Dziś omówimy wszystko co musisz wiedzieć przed zakupem lawety. Opowiemy również czy warto w ogóle zakupić lawetę [...]czytaj więcej
Ta strona wykorzystuje pliki cookie!
Klikając przycisk akceptuję, użytkownik wyraża zgodę na stosowanie plików cookie i innych podobnych technologii twojapomocdrogowa.com.pl oraz osób trzecich, używanych w celu zwiększenia komfortu korzystania z serwisu, analizy i pomiaru poziomu interakcji użytkownika z treściami twojapomocdrogowa.com.pl oraz wyświetlania trafniejszych reklam w serwisie twojapomocdrogowa.com.pl. Tu można znaleźć więcej informacji o dostępnych opcjach i plikach cookie. Wyrażoną zgodę można w dowolnym momencie cofnąć.