Tania laweta Sławków 24/7


Auto pomoc drogowa +48 502 381 413 tania laweta, holowanie aut, drobne naprawy na drodze, transport samochodów oraz innych pojazdów, naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Sławków i okolice Sławkowa.

  ŚLĄSK - MAŁOPOLSKA - ZAGRANICA

Twoja Pomoc Drogowa com.pl

Najlepsza pomoc drogowa w okolicy, sprawdź to!Jakość…


… a właściwie – Jakość wykonanego przez pomoc drogową zlecenia. To pewny zakres doskonałości jaki możemy zaproponować naszym klientom. Staje się najważniejszą cząstką naszej usługi. Charakter pomocy drogowej jaką wykonujemy na zlecenie klienta nie ma z tym związku. Wzrost firmy usługowej w dużym stopniu zależny jest od zaufania kontrahenta, jakie budujemy jakością naszej roboty. Od przewozu samochodu na lawecie po zwykłą reperację opony na trasie przez potrzebującą kwalifikacji i doświadczenia pracę mobilnego mechanika w każdym przypadku trzeba aspirować do doskonałości.


Kto nie pragnie rozkręcać firmy? W związku z tym i u nas jakość jest opoką naszych działań. Przez całą dobę możecie oczekiwać od naszej pomocy drogowej ubezpieczenia, pomocy przez 24h absolutnie w najlepszej Jakości.           


nasze usługi

Pewna usługa ewentualnie gruszki na wierzbie?

 

To nie są gwarancje bez pokrycia. Doskonałość to cel do którego usiłujemy się zbliżyć. Choćby zwykłe opóźnienie w stosunku do zaproponowanego momentu dojazdu, które może stale się zdarzyć w Sławkowie o tak znacznym natężeniu ruchu. Nasz sprzęt jest natomiast w 100% optymalny do usług, jakie oferujemy. Wyciągniemy busa z dołu nie patrząc na pogodę, bodaj był nieodzowny HDS. Nasze lawety i autolawety, bez widocznego problemu przewiozą bezawaryjnie do wyznaczonego celu nie wyłącznie auta osobowe, ale też te dostawcze. Na transport furgonetek, busów, wózków widłowych czy drobnych maszyn budowlanych możemy bez lęku użyczać gwarancji. Niejako holowanie i lawetowanie to nasza pasja poparta jakością.


Jakość sprzętu, doświadczenie mechaników i wydajna praca mobilnego serwisu kształtują jakość naszych usług. Nie mamy złudzeń. Nie jesteśmy idealni, lecz idziemy do tego poziomu bez zwracania uwagi na czas i w szczycie i w porze strachów. Na autostradzie lub na zapodzianych przez diabła obrzeżach Sławkowa, naprawdę tak samo dokładnie i tak samo sprawnie.Nie jest epizodem wysoka jakość realizacji zleceń naszej pomocy drogowej


Kompetencja, praktyka, skuteczne kierowanie, a na szczęście nie sporadyczne sukcesy tworzą konieczną jakość. Mechanik z doświadczeniem z mobilnym serwisem przeprowadzi naprawę na trasie pod obciążeniem ciągłego ruchu tak samo skutecznie jak w szczerym polu. holowanie z wykorzystaniem holownika, przewóz autolawetą wymaga wyuczonego, profesjonalnego kierowcy oczywiście z doświadczeniem. Codziennie wiedza i doświadczenie kadry podnoszą jakość naszej palety usług.


Oni kreują naszą energię i będą to robić cały czas bowiem jakość nie powinna osiąść na laurach. Nawet wówczas gdy masz już dobrą markę praktycznie szybko można ją utracić. Przeświadczenie co do uczciwości wybieranych przez nas decyzji potrafi mieć istotne znaczenie. Dlatego być może powinno się poczytać listy ukryte w archiwach. W naszym archiwum zwykle znajdujemy miłe słowa od zadowolonych kierowców. A te tyczące się banalnych spraw mogą być szczególnie pouczające bowiem potwierdzają, że wszelkie usługi traktujemy serio.Pewne opony to oczywiście absolutnie powinność


Poniekąd wiedzą to kierowcy, a niestety, aż w 25% wypadków, jakie zostały spowodowane przez usterkę samochodu, jako podstawową przesłankę uznaje się uszkodzone opony.


Grupa młodych przyjaciół jechała z Czech kiedy niedaleko Sławkowa zatrzymała ich policja na zwykłą kontrolę. Nic byśmy o opisywanym zajściu nie wiedzieli, ale wezwali nas osobiście policjanci.


Rzeczywiście posiadamy umowę z policją na przewóz pojazdów powypadkowych, ale umowa po pierwsze nie jest na wyłączność, a dodatkowo nie wykorzystujemy w drogówce żadnych znajomych dlatego wzywa się nas nie systematycznie. Ten przykład był jak się okazuje wyjątkowy. Pojazd który zatrzymano miał kompletnie łyse opony i oczywiście nie były to Slicki. Skądinąd takich również nie należy wykorzystywać w samochodach podejmujących jazdę po publicznych trasach. Wezwano nas bowiem zazwyczaj utrzymujemy spory asortyment opon dostępnych od ręki. Chociaż dyspozycja abyśmy przywieźli cały komplet wydawała się nieco oryginalna.


Jednak nikt z nas nie zakpił. Auto naprawdę posiadało komplet kół z właściwie nie widocznym bieżnikiem na oponach. Szaleństwo! Na pewno czegoś takiego nie spotkaliśmy. Pracując w pomocy drogowej jesteś pewien, że jest nie możliwe by którykolwiek kierowca odważył się jechać na podobnych kołach. Widać, że to była nie wiedza niedojrzałego chłopaka, a może zwyczajna nonszalancja. Oczywiście kierowca musiał zapłacić mandat 500 zł, utracił niemało punktów i zabrano mu dowód rejestracyjny. Dodatkowo chcąc podróżować dalej nie miał wyboru i musiał kupić cztery zgodne z przepisami opony względnie załadować auto na lawetę.


Mogliśmy wykonać od ręki obydwa rozwiązania. Konsultacja z właścicielem auta wiele wyjaśniła. Ważne jest to, że w Czechach ukradli im cztery koła. Sprawcami na pewno nie byli Czesi. Tam aktualnie nikt nie kradnie kół. Młodzi letnicy wczasowali w górach. W małej wsi udało im się od jakiegoś czeskiego górala kupić tanio wiekowe cztery koła. Mieli wrażenie, że wytrzymają by jakoś dojechać do domu. I przypuszczalnie by tak było, lecz zdarzyła im się kontrola. Takie opony w Polsce nie przejdą.


Nasza pogawędka przyniosła jak się okazuje drugie zdziwienie. Samochód miał wykupiony dobry assistance z przerzutem auta do 1000 km i do tego z zagranicy. Po co ryzykować zakup starych, wątpliwych opon. Trzeba było po zgłoszeniu kradzieży w Czechach zapakować auto na lawetę i bezpiecznie pojechać do domu bez dodatkowych kosztów,


Ignorancja w zakresie oferty usług jakie dostarczać może pomoc drogowa, w szczególności gdy połączy się oferty z ubezpieczeniem assistance, bywa czasami porażająca. Jeśli dodamy do tego brak orientacji w przyswojeniu podstawowych zasad bezpieczeństwa, w tej sprawie idzie naturalnie o właściwą kondycję opon, potrafi dojść do drastycznego w skutkach wypadku.


Ubezpieczenie tego auta miało także opłacone AC. Kierowca nie musiał ponosić jakichkolwiek, nadzwyczajnych kosztów tego nie przyjemnego zajścia którym była kradzież kół. Rozliczono by mu wydatek związany z zakupem oryginalnych kół i opon. Dostarczono bez nowych nakładów do domu. A dowodu rejestracyjnego nie trzeba by odbierać na policji.


To byli świetni, młodzi ludzie. Kierowca autolawety pamięta ich, choć to było dawno, niezwykle gorąco. Ujmujący, kulturalni, a na końcu drogi podziękowali za szczegółowe przybliżenie im reguł ubezpieczeń i istotnych przepisów kodeksu drogowego.


Ta nieświadomość wiele kasy wyciągnęła im z kieszeni. Powinni im to prawdopodobnie wytłumaczyć wcześniej. Ktokolwiek na innym stanowisku, a nie najwcześniej po fakcie ekipa z mobilnego serwisu, jednak to właśnie jest jakość naszych usług – wszechstronna.Bus ukryty w rowie

 

To bynajmniej nie jest gra słów. Autentycznie w przydrożny parów zakopał się dosłownie po dach towarowy bus. Incydent wydarzył się praktycznie w sąsiedztwie Sławkowa, więc policja zamówiła najbliższą pomoc drogową, czyli nas. Posiadamy regularną umowę z policją na zdarzenia w tym terenie zatem na takie wezwania reagujemy priorytetowo.


Dyżurny został jako tako powiadomiony o szczegółach wypadku na trasie toteż mieliśmy ze sobą autolawetę z HDS, kompletny serwis mobilny z pełną wulkanizacją, a na wezwanie wyjechała kilkuosobowa załoga. Nie było jasne czy w tym busie jest towar dlatego w zapasie czekał samochód z paką ładunkową gotowy na sytuację konieczności przewozu towaru.


Dokładnie znaliśmy ten fragment trasy. Nieduża dolina na wydawałoby się równym fragmencie powoduje, że chociażby wysokie ciężarowe pojazdy są zupełnie nie widoczne dla nadjeżdżających z naprzeciwka. Zdecydowanie są oznakowania, a także ciągłe linie, ale zamiejscowi kierowcy postrzegają przed sobą pustą, prostą szosę i regularnie tłumią myślenie.


Analogicznie musiało być i przy dzisiejszym zdarzeniu. Nasz bus akurat skrył się w niecce gdy podróżujący z naprzeciwka kierowca Opla zdecydował się, pomimo podwójnej ciągłej, wyprzedzić kolejkę, jadących regulaminowo, trzech samochodów. Gdy był praktycznie w połowie manewru, wspomnijmy gwałtownego, z niecki wyjechał bus. Szli wprost na siebie, a bus też nie jechał wolno. Opel podjął nagłe hamowanie. Kierowcabusa nie widział natomiast szans żeby oba auta zahamowały, dlatego zdecydował się minąć Opla poboczem. To lokalny kierowca i zapewne wiedział, że pobocze może być miękkie, a jednocześnie przydrożny rów nie typowo głęboki nie znalazł niestety innego rozwiązania. Naruszył ciągłą linie i zaczął pędzić poboczem. Nieszczęśliwie prawie momentalnie auto zsunęło się do rowu, a będąc w niezłym biegu zaryło w glebę nadzwyczaj głęboko, naprawdę po podłogę.


Spektakularny widok. Czerwony dach ledwo wystawał ponad ścianę rowu. Przypominał czerwony, lakierowany mostek, zabrakło jedynie poręczy. bus musiał naprawdę mieć dużą prędkość żeby się w taki sposób zakopać. Tymczasem wina definitywnie mogła być tylko po stronie kierowcy Opla, który złamał parę paragrafów kodeksu drogowego. Miał fart, że nikomu nic się nie stało.


Policja właściwie kończyła swoją robotę, a my tymczasem analizowaliśmy sytuację. bus nie przewoził towaru, lecz naprawdę wydostanie go bez znacznych szkód wydawało się nie możliwe. Finalnie doszliśmy do wniosku, że użyjemy HDS. Mamy nadzwyczaj niezawodny dźwig z ramieniem o dużym rozmiarze i gdyby prawidłowo podczepić samochód to prawdopodobnie nam się powiedzie przeniesienie go wprost na lawetę bez poważniejszych uszkodzeń. Już na starcie na widok zakopanego busa zdecydowaliśmy nie dokonywać naprawy na miejscu. Skądinąd przekonani byliśmy, iż bus nie będzie przydatny w najmniejszym stopniu do drogi.


Było bardzo kłopotliwe podczepić busa, który jest zakopany po dach. Przepuszczenie pasów pod autem w sposób dość typowy, to znaczy wzdłuż osi kół, z uwagi na raczej duże nasypy przekopu było po prostu niewykonalne. Podjęliśmy próbę przepchnięcia pasów wzdłuż busa tuż za kołami. Rów był tutaj usytuowany wzdłuż prostej drogi więc prosto było wygodnie przymierzyć się z świdrem. Ziemia była podatna, świder szedł bezproblemowo łączyliśmy jedynie przedłużki. Na docelowej przedłużce zaczepiliśmy pasy i poszło. Wtedy zostaje wyłącznie odpowiednia ramka do dopasowanego rozstawienia pasów i HDS. Dźwig odnalazł się doskonale. Podnieśliśmy busa i za pierwszym razem został usytuowany na lawecie


Nasze zdziwienie zdecydowanie było ogromne gdy okazało się, iż jedynie pierwsza opona zgubiła ciśnienie. Omawialiśmy właściwie naprawę na miejscu zdarzenia, lecz policja nie wyraziła akceptacji dla tego pomysłu Po podobnym zajściu samochód powinien przebyć badania techniczne. Dyskusja była zbędna. Przywieźliśmy busa pod wybrany przez klienta adres i oczywiście nigdy byśmy się nie dowiedzieli co działo się z busem gdyby nie mechanik z warsztatu, który go naprawiał. 


Zatelefonował do nas jak miał zlecenie dla lawety z HDS. Opowieść o inteligentnym wydostaniu busa zakopanego w wykopie poleciała w świat. Prawdopodobnie nasz klient załadował zdjęcia na Facebooku. Dodatkowo dziękował i chwalił, zachwycał się nami i w ogóle… A pan mechanik dopowiedział, że jakość naszej usługi miał możliwość docenić osobiście i wprost nie mógł wyjść z podziwu jak potrafiliśmy nie nadszarpnąć ani podwozia ani kół. Dlatego dzisiaj zamówienie kieruje do nas ponieważ ma pewności naszego profesjonalizmu.


Można to było zrobić byle jak, jednakże jakość mamy na stałe wpisaną w menu usług, dlatego serwujemy ją w standardzie, następnie wraca do nas następnymi usługami dla usatysfakcjonowanych klientów.

Aktualności z bloga

Ostatnie informacje z naszego bloga
  23 gru 2022r.Zdaj prawo jazdy za pierwszym razem - poznaj tricki!


W dzisiejszych czasach prawo jazdy jest czymś kluczowym. Ciężko sobie wyobrazić dojazdy do pracy na przykład z innej [...]czytaj więcej

  20 gru 2022r.Czy paliwo w roku 2023 będzie coraz droższe?


Wraz z inflacją ceny za olej napędowy znacznie wzrosły w Dąbrowie Górniczej jak i całym kraju. Odkąd zaczęła się wojna na Ukrainie [...]czytaj więcej

  02 lis 2022r.Opony zimowe. Gorący temat.


Gorący i to nie tylko z uwagi na zbliżający się wielkimi krokami sezon zimowy. Jest też problem ze znaczną podwyżką cen [...]czytaj więcej
Ta strona wykorzystuje pliki cookie!
Klikając przycisk akceptuję, użytkownik wyraża zgodę na stosowanie plików cookie i innych podobnych technologii twojapomocdrogowa.com.pl oraz osób trzecich, używanych w celu zwiększenia komfortu korzystania z serwisu, analizy i pomiaru poziomu interakcji użytkownika z treściami twojapomocdrogowa.com.pl oraz wyświetlania trafniejszych reklam w serwisie twojapomocdrogowa.com.pl. Tu można znaleźć więcej informacji o dostępnych opcjach i plikach cookie. Wyrażoną zgodę można w dowolnym momencie cofnąć.